• Balmumcu, Bestekar Şevki Bey Sok. 16, Beşiktaş, İstanbul

Online

1 Step 1
ONLINE FITIK UZMANI

Online Fıtık Uzmanı Görüşmesi, kliniğimize gelemeyen / pandemi nedeni ile gelmeyi tercih etmeyen hastalarımız için geliştirilmiştir. Hekimimiz ile canlı görüntülü görüşmede şikayet ve tıbbi raporlarınızı paylaşabilir, tam ve açık olarak uzman hekim görüşü alabilirsiniz. Görüşme sonunda hekim fiziksel muayenenin zorunlu olduğuna karar verirse ve kendi ultrason incelemesi yapmak isterse, yüz yüze muayene randevusu organize edilir.

Nasıl ‘Online Fıtık Uzmanı Görüşmesi’ randevusu alabilirim?


1.Adım
2.Adım
Kişisel ve iletişim bilgileri
Cinsiyet

KVKK okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

Açıklamalar

Lütfen tüm zorunlu alanları (*) doldurunuz. Diğer tüm bilgiler isteğe bağlıdır, ancak görüşmemize hazırlanmamıza yardımcı olur.

Randevuyu onaylamak için tercih ettiğiniz iletişim kanalına ihtiyacımız var. Lütfen cep telefonu numaranızı veya e-posta adresinizi girdiğinizden emin olun.

Zaten tarafımızdan tedavi gördüyseniz, lütfen uygun kutucuğu işaretleyin.

Mesajınız kutusunda, istenen hekim randevusu hakkında daha fazla bilgi verebilirsiniz.

Randevu talebinize en kısa sürede cevap vereceğiz. Randevunuz oluşturulduktan sonra sizden görüşme ücretini ödemeniz istenecektir. Gerekli ödeme bilgileri sizinle paylaşılacaktır. Ödeme işlemi tamamlandığında randevunuzun onaylandığı bilgisi size verilir.

Online Fıtık Uzmanı görüşmesini Dr. Hakan Gök ile yapacaksınız. Pazartesi ile Perşembe günleri arasında akşam 7 ve 8 saatleri arasında randevunuzu oluşturabiliriz.

Görüşme süresi 20 dakikadır.

Online Fıtık Uzmanı Görüşmesi ücreti KDV dahil 400 TL’dir. Ödeme ile ilgili e-Fatura e-posta adresinize gönderilecektir.

Online görüşme sonrası fizik muayene için yüz yüze görüşme randevusu ayarlanırsa, ödediğiniz miktar muayene ücretinden düşülür. Ancak, ultrason, ağrı haritalaması testi, girişimsel işlemler ayrıca ücretlendirilir. Bu işlemlerin ücretlerini önceden öğrenebilirsiniz.

Kontrol görüşmesi

Kontrol görüşmenizi de isterseniz görüntülü olarak yapabilirsiniz. Bu durumda size; ‘Online Fıtık Uzmanı Kontrol Görüşmesi’ randevusu verilir. Poliklinik muayene hizmeti almış hastalarımız da kontrol muayenelerini online görüşme ile gerçekleştirebilirler. Kontrol görüşme randevuları 10 dakikadır.

Online görüşme için tercihen Google Meet platformu ile bağlantı kurulacaktır. Randevu saatinde size gönderilen linke tıklamanız yeterlidir. Sizi bekliyor olacağız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Fıtık İstanbul®

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Whatsapp