• Keskin Kalem Sk 1, Şişli, İstanbul

HAKAN GÖK, MD, FEBS AWS

HAKAN GÖK, MD, FEBS AWS

KASIK | GÖBEK | AMELİYAT FITIKLARI

Mehmet Gök‘ün oğluyum. İznik‘liyim.

Tıp eğitimini İstanbul Üniv. İstanbul Tıp Fakültesi‘nde, Cerrahi eğitimini ise Vakıf Gureba Hastanesi‘nde aldım.

Karın duvarı hastalıklarının özellikle fıtıkların tedavisi ile ilgim asistanlık yıllarımda başladı. O zamandan beri de derinlemesine takip ettim, uyguladım. Profesyonel kariyerimi karın duvarı ve kasık fıtıklarının tedavisi üzerine yoğunlaştırdım.

2003 yılında Türk Fıtık Derneği‘nin kurucu üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi oldum. Yönetimde çeşitli görevlerde bulundum ve bu zaman zarfında çok sayıda kongre, seminer, kurs ve toplantı organizasyonuna katıldım, organize ettim. Halen Fıtık Derneği Yönetim Kurulu üyesiyim. Fıtık Derneği İktisadi İşletmesi‘nin Genel Müdürlüğünü ve Derneğin eğitim projesi olan Fıtık Okulu‘nun genel sekreterliğini yürütmekteyim.

Geçen süreçte; Avrupa ve Amerikada düzenli yapılan fıtık kongreleri, eğitim seminerleri, workshop ve kurslara katılarak ve çalışmalarımı sunarak takip ettim.

2009-17 yılları arasında Acıbadem Sağlık Grubuna bağlı; Acıbadem Kozyatağı Hastanesi‘nde cerrahi kariyerime devam ettim.

Mart 2017’de Avrupa Fıtık Derneği Danışma Kurulu üyeliğine seçildim. Avrupa Fıtık Derneğinin aktivitelerinin hazırlanması, duyurulması ve yönetilmesinde aktif rol alıyorum.

1 Haziran 2017 tarihinden itibaren bağımsız olarak ‘Fıtık İstanbul®’ markası altında; özellikli olarak karın duvarı fıtıklarının cerrahi tedavisi üzerine, özel ofisimde cerrahi mesleğimi sürdürüyorum.

Eylül 2020’de fıtık kariyerimde büyük bir kilometre taşı olan, fıtık cerrahisi konusunda dünyanın en önemli derneği olan Avrupa Fıtık Derneği Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildim. #IamEHS

Avrupa Birliği’nin resmi kuruluşu olan UEMS (Tıp Uzmanları Birliği) tarafından verilen; Avrupa Cerrahi Kurulu, Karın Duvarı Cerrahisi yan dal yeterlilik diplomam ve resmi olarak FEBS AWS ünvanım vardır.

UNUTMAYIN!

ZAMANINDA YAPILAN FITIK AMELİYATI HEM SİZİN İÇİN HEM DE CERRAH İÇİN KOLAYDIR

kasik-fitigi

Karın duvarı fıtıklarının 75%’i kasık fıtıklarıdır! Laparoskopik yöntemlerle fıtık ameliyatı öncelikli tercihimizdir.

Whatsapp